Готувався до "маршу", а опинився на війні: Полонений окупант поскаржився на обман і розповів, як потрапив в Україну (відео)

Черговий російський військовополонений розповів, що нібито не знав про намір країни-агресора Росії напасти на Україну. Загарбник Денис Калганов 2000 року народження заявив, що командування нібито відправило їх на "марш" уздовж кордону України, але в результаті окупанти опинилися в чужій країні, передають Патріоти України.

На думку окупанта, таким "маршем" росіяни нібито хотіли показати свою "силу та міць". Розповідь військовополоненого опублікував YouTube-канал проєкту "Хочу жити".

Полонений російський окупант заявив, що йому нібито не сказали, що війська РФ збираються вторгатися на територію України. Загарбник видав, що російські війська просто хотіли проїхатися вздовж російсько-українського кордону, щоб "показати свою силу".

"Ми знали, що йтиме марш, ми не знали, що будуть бойові дії якісь. Нам не сказали, що ми переходитимемо через кордон, уздовж нього будемо проходити. Зробимо марш і повернемося назад, покажемо, які ми потужні мужики, яка у нас сила, і назад приїдемо", – сказав окупант.

Також окупант розповів, що потрапив у полон на Донеччині. При цьому зазначив, що це була його перша зустріч з українськими військовими. За словами загарбника, він їхав зверху на БМП, дістав поранення, впав і так опинився в полоні.

Крім того, окупант уточнив, що російська БМП поїхала далі, а він залишився поранений лежати і чекати українських захисників.

"Ми заїхали на БМП просто в лісосмугу і напоролися на них (українських воїнів. – Ред.), вони вже там стояли. Я заповз у БМП, бо в мене була прострелена легеня наскрізь. Зверху на БМП на броні сидів. Я впав, вони встигли від'їхати, не знаю, що далі було, бо мене на ношах одразу забрали в машину", – заявив російський терорист.

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію «Второво», яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...

Не може більше мовчати! - Z-пропагандист Гольман в істериці висвітлив реальні масштаби паливної катастрофи в РФ

субота, 27 червень 2026, 19:01

Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...