Готувався заздалегідь? Зниклий в Одесі начштабу загону морської охорони оформив всю нерухомість на дружину

Начальник штабу Одеського загону морської охорони Держприкордонслужби Олексій Чертков, який зник в Одесі, записав всю нерухомість на свою дружину. Про це свідчить його декларація за 2020 рік, передають Патріоти України.

Згідно з декларацією його дружина Катерина Лопатина володіє квартирою в Одесі площею 58 кв.м і нежитловим приміщенням площею 8 кв.м. Олексій Чертков на праві користування розпоряджається відомчою квартирою в Одесі площею 33,3 кв.м. Також він задекларував «місце реєстрації», але не вказав тип і розмір нерухомості.
У 2020 році Олексій Чертков заробив 299,8 тис. гривень, а його дружина 54,4 тис. гривень в регіональному управлінні Морської охорони адміністрації ДПСУ та отримала 18,9 тис. гривень соцвиплат. Нагадаємо, стало відомо, що напередодні свого зникнення Олексій Чертков під різними приводами позичив у товаришів по службі близько 15 тис. доларів. За даними деяких ЗМІ, офіцер міг виїхати в РФ. Крім того, у нього в Криму проживає сім'я.

Натяк Кремлю? Німецькій армії передали мішені у вигляді російських танків (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 22:14

Австралійська компанія GaardTech передала Збройним силам Німеччини повнорозмірні макети танків Т-72, Т-90 і російську "Армату". Про це повідомляється в Twitter компанії, передають Патріоти України. "GaardTech розгорнула перші роботизовані транспортні з...

Отримав посаду від окупантів: Ще один мер Куп'янська виявився колаборантом

неділя, 14 серпень 2022, 22:00

Екс-меру Куп’янська (Харківська область) Володимиру Демченко оголошено про підозру у колабораційній діяльності. Про це повідомили у прес-службі Офісу генпрокурора, передають Патріоти України. За даними слідства, Демченко, який з 2010 по 2015 рік був ме...