Готувався заздалегідь? Зниклий в Одесі начштабу загону морської охорони оформив всю нерухомість на дружину

Начальник штабу Одеського загону морської охорони Держприкордонслужби Олексій Чертков, який зник в Одесі, записав всю нерухомість на свою дружину. Про це свідчить його декларація за 2020 рік, передають Патріоти України.

Згідно з декларацією його дружина Катерина Лопатина володіє квартирою в Одесі площею 58 кв.м і нежитловим приміщенням площею 8 кв.м. Олексій Чертков на праві користування розпоряджається відомчою квартирою в Одесі площею 33,3 кв.м. Також він задекларував «місце реєстрації», але не вказав тип і розмір нерухомості.
У 2020 році Олексій Чертков заробив 299,8 тис. гривень, а його дружина 54,4 тис. гривень в регіональному управлінні Морської охорони адміністрації ДПСУ та отримала 18,9 тис. гривень соцвиплат. Нагадаємо, стало відомо, що напередодні свого зникнення Олексій Чертков під різними приводами позичив у товаришів по службі близько 15 тис. доларів. За даними деяких ЗМІ, офіцер міг виїхати в РФ. Крім того, у нього в Криму проживає сім'я.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...