Говорять про конкретні дати: Спливли подробиці підготовки зустрічі Зеленського і Путіна

За даними журналістів, якщо "нормандські" переговори не відбудуться в листопаді, то лідери України, РФ, Франції та Німеччини не зможуть зустрітися до кінця року.

Президент України Володимир Зеленський і глава Росії Володимир Путін можуть зустрітися в рамках саміту країн "нормандської четвірки" вже в кінці поточного місяця – 24 або 26 листопада. Про це повідомило видання ZN.UA з посиланням на джерело в Офісі президента, передають Патріоти України.

За даними журналістів, якщо "нормандські" переговори не відбудуться в ці дати, то лідери України, РФ, Франції та Німеччини не зможуть зустрітися до кінця року. Крім того, за словами співрозмовника, в такому випадку навряд чи слід сподіватися, що зустріч "четвірки" відбудеться взагалі.

Нагадаємо, про те, що зустріч в "нормандському форматі", можливо, відбудеться через кілька тижнів, також говорив міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас. Також повідомлялося, що президент Володимир Зеленський впевнений: війну на Донбасі можна припинити, тільки обговорюючи її в "нормандському форматі" і погоджуючи всі рішення з українським суспільством.


"Нехай згадають сумний досвід Саакашвілі": В Росії відреагували на слова Командувача ВМС України

понеділок, 6 липень 2020, 22:02

Голова комітету російської Держдуми з оборони вважає, нібито українські військові "здатні тільки для проведення парадів". Перший заступник голови комітету російської Держдуми з оборони Андрій Красов заявив, що українську армію чекає провал, якщо вона з...

7 липня загостриться військово-політичний конфлікт з Росією - український політтехнолог

понеділок, 6 липень 2020, 21:46

Росіяни вважають, що вони свої умови виконали, а ось українці в черговий раз з гідністю плюнули ворогові в обличчя. Через три дні в Україні загостриться військово-політичний конфлікт з Росією, вважає політтехнолог Володимир Петров. Патріоти України про...