
Речниця Білого дому Керолайн Левітт дорікнула французам німецькою окупацією в часи Другої світової війни. Коментар пролунав після того, як її запитали про повернення Статуї Свободи попереднім власникам. Також Левітт нагадала про вдячність, про яку забули у Франції. Про це вона сказала у Білому домі під час брифінгу 17 березня, передають Патріоти України.
Під час брифінгу пролунало питання, чи не збирається президент США Дональд Трамп повернути у Францію Статую Свободи, як запропонував французький депутат. У відповідь Керолайн назвала депутата "безіменним політиком низького рівня" і озвучила дві тези Білого дому щодо ситуації. По-перше, вона пояснила, що без США французи досі б говорили німецькою. По-друге, французи забули подякувати американцям.
"Мала б нагадати, що лише завдяки Сполученим Штатам Америки французи зараз не розмовляють німецькою. Тож вони повинні бути дуже вдячні нашій великій країні", — заявила Керолайн Левітт.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...