
Речниця Білого дому Керолайн Левітт дорікнула французам німецькою окупацією в часи Другої світової війни. Коментар пролунав після того, як її запитали про повернення Статуї Свободи попереднім власникам. Також Левітт нагадала про вдячність, про яку забули у Франції. Про це вона сказала у Білому домі під час брифінгу 17 березня, передають Патріоти України.
Під час брифінгу пролунало питання, чи не збирається президент США Дональд Трамп повернути у Францію Статую Свободи, як запропонував французький депутат. У відповідь Керолайн назвала депутата "безіменним політиком низького рівня" і озвучила дві тези Білого дому щодо ситуації. По-перше, вона пояснила, що без США французи досі б говорили німецькою. По-друге, французи забули подякувати американцям.
"Мала б нагадати, що лише завдяки Сполученим Штатам Америки французи зараз не розмовляють німецькою. Тож вони повинні бути дуже вдячні нашій великій країні", — заявила Керолайн Левітт.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...