Говорили про Донбас, МВФ і "антиколомойський" закон: Зеленський зідзвонився із Макроном

Президент України Володимир Зеленський поговорив телефоном із президентом Франції Еммануелем Макроном. Окрему увагу приділили ситуації на Донбасі та стану реалізації домовленостей під час Паризького саміту в "нормандському" форматі, повідомляє сайт глави держави, передають Патріоти України.

Макрон привітав звільнення 20 полонених з окупованих Росією територій 16 квітня. "Відзначено важливість продовження переговорів для досягнення миру на Донбасі", - пише сайт президента.

Зеленський поінформував про перебіг переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми співпраці з Україною. "Закон про банки є для нас пріоритетним. Я впевнений, що ми проголосуємо його, бо це важливо для нас і відкриває можливості для співпраці з МВФ", – наголосив глава держави.

Зеленський также висловив сподівання щодо швидкого ухвалення ЄС рішення про надання Україні макрофінансової допомоги у 1,2 млрд євро для подолання наслідків пандемії COVID-19.

Сторони відзначили обопільний інтерес до відновлення динаміки двосторонньої співпраці після нормалізації епідемічної ситуації. "Знаю, що ви хотіли відвідати Україну. Буду радий вітати вас, щойно закінчиться пандемія коронавірусу і щойно цей візит стане можливим", – сказав Зеленський.

Макрон підтвердив свій намір відвідати Україну. Зеленський висловив солідарність України з Францією, яка зараз перебуває в епіцентрі пандемії COVID-19. "Україна робить свій внесок у боротьбу з пандемією. У межах програми стратегічних перевезень НАТО українські вантажні літаки "Мрія" та "Руслан" залучені до доставки гуманітарної й медичної допомоги по всьому світу, серед іншого до Франції", – сказав глава держави.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...