
Президент США Джо Байден і президент Росії Володимир Путін провели першу телефонну бесіду з моменту вступу Байдена на посаду минулого тижня, зазначають Патріоти України.
Під час розмови, про яку повідомила речниця Білого дому Джен Псакі на брифінгу 26 січня, Байден висловив стурбованість з приводу дій Росії, зокрема щодо ув’язнення критика Кремля Олексія Навального.
Псакі також додала, що Байден заявив у розмові з Путіним, що Вашингтон «твердо підтримує суверенітет України» на тлі російської агресії, що триває.
Москва підтвердила факт телефонної розмови. Як повідомляє сайт Кремля, серед тем розмови було «внутрішньоукраїнське врегулювання».
Повідомляється, що Путін привітав Байдена з приходом до влади, і що обидва «висловили задоволення» у зв’язку з обміном дипломатичними нотами про досягнення угоди стосовно продовження терміну дії Договору про стратегічні наступальні озброєння.
«Загалом бесіда лідерів Росії та США мала діловий та відвертий характер», – повідомили у Кремлі.
Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...