ГПУ затримує Юрія Гримчака у власному будинку

ГПУ поки що ніяк не коментує ситуацію. В НАБУ пообіцяли прокоментувати ситуацію пізніше.

Юрій Гримчак. Фото: Громадське.

Дружина заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака - Юлія Гримчак заявила про обшук у їхньому помешканні. Юлія Гримчак, дружина Юрія Гримчака повідомила про затримання її чоловіка. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"До відома суспільства Держави Україна. Зараз проходить затримка мого чоловіка Гримчака Юрія Миколайовича генеральною прокуратурою України. У нас в домі проходить обшук. Саме зараз просимо сусідів про допомогу", - написала вона.

Як пізніше уточнив виконавчий директор Transparency International Ukraine Андрій Боровик: «Зараз проходить чергова спільна операція СБУ підрозділ К і НАБУ. Затримання помічника заступника міністра з питань ветеранів пана Гримчака на гарячому – отримання хабаря». Правда, в дописі посада Гримчка названа – «помічник заступник міністра з питань ветеранів».

Телеканал "112" стверджує, що обшук у заступника МінТОТ проводить не Генеральна прокуратура, а НАБУ.

"Аніме заборонимо!": Поклонська обурена відмовою Японії видати їй візу

понеділок, 21 жовтень 2019, 22:07

Няша запевняла, що дуже хотіла ознайомитися із місцевою культурою, а разом із нею - з президентом Зеленським, який збирається в Японію із візитом. Японія відмовила у видачі візи для відвідин країни нелегітимного депутату Держдуми Росії Наталії Поклонск...

Полк «Азов» відреагував на вимогу конгресменів США визнати пыдроздыл терористами

понеділок, 21 жовтень 2019, 21:18

Здається законодавці США плутають підрозділ Нацгвардії України з недержавними структурами Андрія Білецького - Цивільним Корпусом «Азов» та партії «Національний Корпус». Вимога 40 конгресменів США про необхідність внесення полку «Азов» в список терорис...