
Російські окупанти на Харківщини "активно окопуються" і підтягують резерви, хоча "гра в одні ворота для них закінчилася". Наразі загарбників з деяких позицій відкинули, а на інших ситуацію вдалося стабілізувати.Про це розповів офіцер секції планування бригади "Рубіж", майор Нацгвардії Дмитро Кожубенко.
Він підкреслив, що ситуація на Харківщині почала змінюватись саме після надання дозволу на використання західної зброї по території РФ.
"Росіяни зрозуміли, що гра в одні ворота закінчилася і голи почали забивати вже їм. Вони вже почали відчувати це на собі, на логістичних шляхах та місцях дислокації їхніх сил. Вони бісяться від того і зараз просто тероризують місцеве населення, а саме, місто Вовчанськ, місто Харків. Вони їх просто стирають ФАБами та КАБами, б’ють по цивільній інфраструктурі", – зазначив Кожубенко.Нажаль, американський дозвіл стосується лише цілей, що розташовані неподалік від українського кордону. Саме тому зменшити кількість авіаударів по Харківщині не вдається: свої авіабомби Росія зберігає набагато далі.
Що стосується прямих боєзіткнень, Кожубенко вважає, що відкинути ворога від Вовчанська можливо. "Наразі ситуація на Харківському напрямку стабілізувалася. Противник нормально отримав по шиї. В деяких напрямках, безпосередньо в районі оборони бригади "Рубіж", противника було відкинуто. З деяких позицій ситуація зараз стабілізувалася. Противник зрозумів, що він цю катку не тягне і через те почав активніше окопуватися", – відзначив український захисник.
Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...