Гра в цинізм: Всі "невідкладні" законопроекти Банкової почекають. - Зеленський більше не звертатиметься до Парубія для скликання "старої" Ради

Гарант дав ще більший привід говорити, що "термінове" та "невідкладне" скликання ВР за дві-три доби до парламентських виборів було лише технологією зіпсувати конкурентам заключний етап роботи з електоратом

Президент Володимир Зеленський на брифінгу в п'ятницю, 19 липня, заявив, що більше не буде звертатися до голови Верховної Ради Андрію Парубію, зазначають Патріоти України.
Через Парубія багато партій не пройдуть до нового парламенту, ображено заявив президент. Працювати він далі буде з новим скликанням депутатів. "Після його останньої відповіді я не бачу ніякого сенсу продовжувати розмову ... Ми будемо вже говорити з іншим парламентом", - додав президент.
Зеленський нагадав, що раніше народні депутати відмовилися розглядати внесений президентом законопроект про зниження прохідного бар'єру на виборах до парламенту.
"Я дуже хотів знизити прохідний бар'єр. Це були наших дві пропозиції: давайте приберемо мажоритарників і знизимо бар'єр до 3%. Вони могли це зробити за 1, 2, 3 дня. Моя пропозиція була на першій зустрічі з паном Парубієм", - зазначив він .
Також він вважає, що через відмову нардепів в нову Верховну Раду пройде мало партій. "На жаль, дуже багато партій не зможуть подолати 5% -ний бар'єр. Це буде через пана Парубія", - сказав він.
Як повідомлялося, у відповідь на перше звернення Зеленського Парубій заявив, що лист президента про скликання позачергового засідання не відповідає законодавству і попросив його переписати.

Після цього Зеленський звинуватив Парубія в злочинній бездіяльності. Сесія Ради восьмого скликання закінчується 19 липня, тому прохання провести позачергове засідання відповідає законодавству, заявив президент. У той же час сам Парубій наполягає, що теперишнє скликання парламенту є чинним до оголошення ЦВК результатів майбутніх виборів. Отже було б бажання, можна скликати і з понеділка 22 липня. Однак Зеленський дотримується своїй лінії.


"Газовый джекпот, или Как США и Румыния вместе ударили по Путину", - експерт

четвер, 22 серпень 2019, 17:28

"Визит румынского президента в Вашингтон ознаменовал небольшую, но важную победу в американской "Большой газовой игре", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Будущее Румынии и отношений Румынии с США очень...

Адвокат Трампа зустрічався з помічником Зеленського: Спливли цікаві подробиці

четвер, 22 серпень 2019, 17:12

Адвокат президента США Рудольф Джуліані мав зустріч з помічником президента України Андрієм Єрмаком у Мадриді та кілька разів розмовляв з ним по телефону протягом останніх тижнів. Джуліані підняв дві теми, які цікавлять президента США Дональда Трампа, ...