"Граніт, я Рембо, відставити!": Артилерія РФ рознесла власні позиції. Істерику окупантів у радіоефірі злили у соцмережі

Завдяки численним скаргам противника вогонь артилерії ЗС РФ по своїх же підрозділах уже давно не новина. Водночас про емоції, які у ці моменти відчуває кремлівське «гарматне м’ясо», раніше можна було тільки здогадуватися, передають Патріоти України.

І ось у соцмережах з’явився запис радіоперехоплення, на якому зафіксовано істерику загарбників, які потрапили під «дружній» артудар на одній з ділянок фронту.

Не добираючи слів і не приховуючи своїх емоцій, росіяни спочатку вимагали припинити вогонь, пояснюючи, що снаряди лягають прямо на їхні позиції, а потім і зовсім стали погрожувати своїм артилеристам розправою.

«Граніт, відставити!.. Відставити, бл*!.. По нас єб*шать, під*раси!.. Граніт, відставити! Як прийняв? Відставити арту!.. Куди ви нах*й єб*шите?.. Я Рембо, підтверджую — по нам, бл*. Граніт, відставити вогонь. Байкал, відставити вогонь. По наших, по наших б’ють… Граніт, ти, су*а, чуєш? У нас нікого не залишилося, бл*!.. Ну так, з нашого боку прилетіло, прям чітко. Граніт, Граніт, відставити вогонь. По наших влучають. Граніт, відставити вогонь, я Рембо… Граніт, я вас усіх знищу, бл*!.. Граніт, я Рембо. Передають, ти знищив частину передка, бл*… Ніх*я не працює, ніхто не чує», — констатували окупанти.

Місцевих закликали "не панікувати": У одному з містечок РФ спецназ веде перестрілку з бойовиками ІДІЛ

субота, 2 березень 2024, 23:50

У місті Карабулак Інгушетії спецназівці ФСБ ведуть перестрілку з бойовиками "Ісламської держави", які нібито планували теракт. Влада міста оголосила режим контртерористичної операції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Очеви...

Затримка допомоги Україні ставить під загрозу ще більше невинних життів, - президентка Молдови

субота, 2 березень 2024, 23:43

Кожен день затримки з допомогою Україні ставить під загрозу життя людей в українських містах. Так смертельну атаку в Одесі прокоментувала президентка Молдови Мая Санду у суботу, 2 березня, передають Патріоти України. «Чергова атака російського безпілот...