"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повідомляє Politico, передають Патріоти України.

Зазначається: очікується, що остаточний варіант тексту буде схвалено вже 5 жовтня. "Поточний документ передбачає правову основу цінової стелі на російську нафту, раніше узгоджену країнами G7 ("Великої сімки"). Однак рішення про фактичну ціну або ціновий діапазон майбутньої стелі наразі немає", – йдеться в повідомленні.

Також у проєкті 8-го пакету санкцій передбачено заборони на імпорт частини російської сталеливарної та ювелірної продукції. А крім того, обмеження щодо експорту до неї низки продовольчих товарів.

Досягнення попередньої домовленості підтвердив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк. "Посли ЄС нарешті домовилися про нові санкції проти Росії. Граничну ціну на нафту включено. [Санкції] мають бути офіційно ухвалені завтра (5 жовтня. – Ред.)", – написав він у себе в Twitter.

РФ кидає на штурм кращі підрозділи: У Сухопутних військах розповіли про ситуацію під Бахмутом

вівторок, 28 березень 2023, 21:29

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається контрольованою, але російські загарбники кидають на штурм українських позицій свої кращі підрозділи. Про це повідомляють Сухопутні війська Збройних сил України, передають Патріоти України. Загарбники продов...

Після інциденту з російським винищувачем: США змінили маршрути розвідувальних дронів над Чорним морем

вівторок, 28 березень 2023, 21:00

Після інциденту з російським винищувачем США вирішили направити свої розвідувальні БПЛА далі на південь над Чорним морем. Таке рішення обмежує здатність збирати розвіддані. Про це повідомляє CNN із посиланням на високопоставленого американського військ...