
Головний залізничний вокзал у Києві разом з мостами та греблями повинні бути знищені. Про це заявив російський пропагандист Володимир Соловйов у своїй програмі "Вечер с Владимиром Соловьевым", передають Патріоти України.
"Я не розумію, чому залізничний вокзал існує в Києві. Чому не знищені усі точки входу на територію України. Їх не так багато", — сказав Соловйов.
Він визнав, що об'єкти інфраструктури, по яких постійно завдають ударів російські окупанти, доволі швидко відновлюються, але, за його словами, потрібно далі їх руйнувати, адже "психологічно — це добре".
"Греблі, мости — все повинно бути знищено", — зазначив пропагандист. Насамкінець він вкотре повторив мантру російської пропаганди про "українських націоналістів", за життя яких, за його словами, не потрібно перейматись.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...