
Головний залізничний вокзал у Києві разом з мостами та греблями повинні бути знищені. Про це заявив російський пропагандист Володимир Соловйов у своїй програмі "Вечер с Владимиром Соловьевым", передають Патріоти України.
"Я не розумію, чому залізничний вокзал існує в Києві. Чому не знищені усі точки входу на територію України. Їх не так багато", — сказав Соловйов.
Він визнав, що об'єкти інфраструктури, по яких постійно завдають ударів російські окупанти, доволі швидко відновлюються, але, за його словами, потрібно далі їх руйнувати, адже "психологічно — це добре".
"Греблі, мости — все повинно бути знищено", — зазначив пропагандист. Насамкінець він вкотре повторив мантру російської пропаганди про "українських націоналістів", за життя яких, за його словами, не потрібно перейматись.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...