
Головний залізничний вокзал у Києві разом з мостами та греблями повинні бути знищені. Про це заявив російський пропагандист Володимир Соловйов у своїй програмі "Вечер с Владимиром Соловьевым", передають Патріоти України.
"Я не розумію, чому залізничний вокзал існує в Києві. Чому не знищені усі точки входу на територію України. Їх не так багато", — сказав Соловйов.
Він визнав, що об'єкти інфраструктури, по яких постійно завдають ударів російські окупанти, доволі швидко відновлюються, але, за його словами, потрібно далі їх руйнувати, адже "психологічно — це добре".
"Греблі, мости — все повинно бути знищено", — зазначив пропагандист. Насамкінець він вкотре повторив мантру російської пропаганди про "українських націоналістів", за життя яких, за його словами, не потрібно перейматись.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...