Греція вирішила не відправляти в Україну комплекси С-300

Греція вирішила не відправляти Україні зенітно-ракетні комплекси С-300 російського виробництва, передають Патріоти України.

Вони нібито потрібні для обороноздатності країни, заявив прем'єр-міністр країни Кіріакос Міцотакіс, повідомляє Protothema Міцотакіс зазначив, що підтримка України не повинна відбуватися внаслідок послаблення оборони Греції.

"Про відправлення в Україну ЗРК С-300 не може бути й мови", – сказав прем'єр. Греція готова передати Україні гусеничні БМП-1 радянського виробництва. Однак натомість хоче отримати від Німеччини БМП Marder1A3. Переговори про можливий обмін ще тривають, сказав він.

"Сидять у лікаря і роблять собі нові зуби": У Німеччині розгорівся скандал через слова Мерца щодо біженців

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:45

У Німеччині розгорівся скандал через зневажливі заяви лідера опозиційної партії "Християнсько-демократичний союз" Фрідріха Мерца. Він сказав, що 300 тисяч осіб, яким нібито відмовили у притулку, продовжують залишатися в країні і користуватися соціальни...

Угорщина заявила, що Україна "не отримає і копійки" з бюджету ЄС, доки не виконають їхню вимогу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:30

Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Сергій Гуйяш заявив, що Україна не отримає жодної копійки грошей з бюджету ЄС, доки повне фінансування не отримає сама Угорщина. Справа в тому, що для фінансової допомоги Україні потрібна згода всіх країн-Є...