Греція вирішила не відправляти в Україну комплекси С-300

Греція вирішила не відправляти Україні зенітно-ракетні комплекси С-300 російського виробництва, передають Патріоти України.

Вони нібито потрібні для обороноздатності країни, заявив прем'єр-міністр країни Кіріакос Міцотакіс, повідомляє Protothema Міцотакіс зазначив, що підтримка України не повинна відбуватися внаслідок послаблення оборони Греції.

"Про відправлення в Україну ЗРК С-300 не може бути й мови", – сказав прем'єр. Греція готова передати Україні гусеничні БМП-1 радянського виробництва. Однак натомість хоче отримати від Німеччини БМП Marder1A3. Переговори про можливий обмін ще тривають, сказав він.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...