Грім-Е1: Окупанти вдарили по Слов’янську "гібридною" ракетою (фото)

Російські окупанти вранці в понеділок, 15 квітня, скинули на Слов’янськ Донецької області «ракету-бомбу» Грім-Е1. Про це повідомила Нацполіція України в Telegram, передають Патріоти України.

Удару зазнала центральна частина міста. Попередньо, внаслідок атаки ніхто не постраждав. Пошкоджено два багатоповерхові будинки, заклад освіти, банк і шість цивільних машин.

Перед цим голова міської військової адміністрації Вадим Лях заявив, що в центрі Слов’янська після російського удару утворилася величезна вирва.

Портал Defense Express раніше повідомляв, що, за офіційною інформацією, країна-агресор створювала Грім-Е1 на базі ракети Х-38, а його максимальною дальністю називають 120 км. Боєприпас називають «гібридом» планерної бомби та ракети. Про те, що окупанти вперше застосували Грім-Е1 в Україні, стало відомо в березні 2023 року.

Тиск на Крим зростає: Аналітики припустив як може відповісти Росія

неділя, 28 червень 2026, 11:22

Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...

Спалили $50 млн під Волновахою: Українські військові уразили дві пускові установки ЗРК С-300 (відео)

неділя, 28 червень 2026, 10:44

Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...