Гройсман дав про себе знати: Екс-прем'єр виступив проти попереджувальної акції "Ні капітуляції!"

Колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман несподівано виступив проти організованих опозицією мітингів і підтримав президента Володимира Зеленського.

Володимир Гройсман. Фото: Українська правда.

На своїй сторінці в соціальній мережі Володимир Гройсман закликав не ставити підніжки Зеленському перед найважливішим для України самітом "Нормандської четвірки", інформують Патріоти України.

Він також виступив з різкою критикою опонентів Володимира Зеленського і дав зрозуміти, що вважає лідерів парламентської опозиції "дешевими політиканами", які хочуть поставити підніжку Володимиру Зеленському, як політичному опоненту. Гройсман також підкреслив, що українці повинні продовжити свою боротьбу за відновлення миру в країні.

Хіти тижня. "Армянская диаспора выбрала неверную стратегию. Это будет стоить им поражения в Карабахе", - Альфред Кох

четвер, 29 жовтень 2020, 0:10

Подобатися варто було не тільки кремлівським ділкам, але й пересічним росіянам... "Дело в том, что из трех стран – посредников в урегулировании этого конфликта (США, Франция и Россия) минимальная, едва отличная от нуля вероятность вмешательства в конфл...

Якщо не можна усе "закатати в асфальт": Кабмін дозволив витрачати гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

середа, 28 жовтень 2020, 23:51

Коли ми думали, що уряду нас більше нічим не здивувати, він вкотре продемонстрував "винахідливість". Кабінет міністрів дозволив використовувати для реалізації окремих етапів виробництва патріотичних серіалів бюджетні гроші з "коронавірусного" фонду. Пр...