Гройсман дав про себе знати: Екс-прем'єр виступив проти попереджувальної акції "Ні капітуляції!"

Колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман несподівано виступив проти організованих опозицією мітингів і підтримав президента Володимира Зеленського.

Володимир Гройсман. Фото: Українська правда.

На своїй сторінці в соціальній мережі Володимир Гройсман закликав не ставити підніжки Зеленському перед найважливішим для України самітом "Нормандської четвірки", інформують Патріоти України.

Він також виступив з різкою критикою опонентів Володимира Зеленського і дав зрозуміти, що вважає лідерів парламентської опозиції "дешевими політиканами", які хочуть поставити підніжку Володимиру Зеленському, як політичному опоненту. Гройсман також підкреслив, що українці повинні продовжити свою боротьбу за відновлення миру в країні.

Тепер як в НАТО - матимемо бригадних генералів та коммодорів: Рада запровадила нові звання в ЗСУ

четвер, 4 червень 2020, 19:10

У четвер, 4 червня, Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроєкт №2247 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо військових звань військовослужбовців». Документ передбачає введення звання бригадного генерала та коммодора в ЗСУ. ...

Хіти тижня. "Я б тобою машину мити не став. Закрий рот і сиди": В'ятрович і Червоненко зчепилися в прямому ефірі (відео)

четвер, 4 червень 2020, 19:00

Колишній голова Інституту пам'яті Володимир В'ятрович поскандалив в прямому ефірі з екс-міністром транспорту Євгеном Червоненко. Інцидент стався на каналі "Україна 24" у програмі "Час Голованова". Річ у тому, що сторони не зійшлися в оцінці діяльності ...