Громадянам, котрі перехворіли на COVID, назавжди заборонено службу в армії США

Пентагон підтвердив інформацію про те, що ті, хто перехворів на коронавірус, ніколи не поповнять ряди армії США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Military Times.

"Виявлений на медкомісії COVID-19, підтверджений лабораторним тестом або діагнозом лікаря - причина для перманентної дискваліфікації", - йдеться в пам'ятці для пунктів вербування.

У Пентагоні підтвердили цю інформацію і зазначили, що у всіх 65 пунктах прийому новобранців у США всіх рекрутів перевірятимуть - будуть дізнаватися про можливі контакти з інфікованими, вимірювати температуру і відзначати інші симптоми.

Навіть у тому випадку, якщо претендент не вказує ніяких симптомів, його непридатність буде безстроковою.

За оцінкою журналістів, такий захід - тимчасове рішення. Його причина в тому, що хвороба поки не вивчена до кінця: незрозуміло, яку довгострокову шкоду вона завдає організму хворого і може виникнути знову після того, як він вилікується, а також чи дає пережита хвороба імунітет до зараження.

США не озвучують цифру інфікованих військовослужбовців, але відомо, що зафіксовано понад 6500 випадків зараження на 150 військових базах у всіх американських штатах, крім Айови, Індіани, Міннесоти і Монтани. Незрозуміло, чи будуть ті, хто перехворів, в результаті відсторонені від служби.

Чи погодиться Україна на посередництво Китаю в закінченні війни: Резніков назвав умови

понеділок, 5 червень 2023, 13:30

Україна готова прийняти Китай як посередника у мирних переговорах щодо закінчення війни лише в тому випадку, якщо Пекін зможе змусити Росію звільнити усі захоплені нею території. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю виданню...

Дуже бояться партизан: ФСБ завезла до Мелітополя загони навчених шпигунів, - мер

понеділок, 5 червень 2023, 13:23

До Мелітополя прибули шпигуни від російської ФСБ, які вишукують патріотично налаштованих громадян. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram, передають Патріоти України. За його словами, ФСБ завезла у Мелітополь загони навчених шпигунів."...