Гроші - не пахнуть? Клуб, у якому виступить дружина Лещенка, належить прихильнику Путіна

Московський клуб Mutabor, у якому виступить дружина члена наглядової ради "Укрзалізниці" Сергія Лещенка діджейка Анастасія Топольська, належить російському власнику клубної імперії Михайлу Данілову, відомому прихильним ставленням до президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України.

"52-річний Михайло Данілов вважається батьком-засновником доброї половини легендарних московських клубів. За його плечима понад два десятки клубних проектів, багато з яких до досі живуть: це гламурний Gipsy, гостромодний Mutabor, демократичні Lookin Rooms, танцюючий до середини дня Mix Afterparty, а також концертні майданчики "Известия Hall", "Мир", Adrenaline Stadium і KidzCity. Всі ці заклади управляються холдингом Данілова – Sagrado Corp", – пише російське клубне видання.

Водночас російський Forbes пише, що 8 березня 2011 року на вулицях Москви з'явилися рекламні розтяжки з написом "Putin Party. Хочу прем'єр-міністра". "Провокаційну рекламу запустив клуб "Рай", його відвідувачки, за підсумками опитування, визнали Путіна найпривабливішим чоловіком", – пише видання і називає Данілова співвласником клубу "Рай".

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...

Влучили у будинок та поранили мирного жителя: Найманці "ДНР" обстріляли Красногорівку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 12:45

Вранці 5 серпня прифронтова Красногорівка піддалася обстрілу з боку НЗФ. Про це повідомляє глава ДонОДА Павло Кириленко, передають Патріоти України.