"Гроші - це не головне": Колаборанти-вчителі у Мелітополі розчаровані зарплатою, яку їм обіцяють окупанти

Повне розчарування та спустошення відчули вчителі-зрадники, які пішли на співпрацю з окупантами у Мелітополі та були направлені у відрядження, повідомляють Патріоти України із посиланням на РІА Мелітополь.

Одних колаборантів вивезли до Москви, інших до Євпаторії. Але повернулися "зрадники у засмучених почуттях". Обіцяних колаборанткою Оленою Шапуровою підручників не буде – немає коштів, а українська мова викладатиметься у школах як факультатив – 2 години.
Найбільше розчарування для зрадників - це зарплата, протягом двох років колаборантам виплачуватимуть 17 000 рублів, що становить трохи більше 8 тисяч гривень. В Україні зарплата у них була вдвічі більшою. Жодних категорій зрадникам не виплачуватимуть.
Лише за 2 роки, коли вчителі пройдуть курси підвищення кваліфікації, їм дадуть категорію і, можливо, вищу зарплату, розповідають колаборанти. І немає нічого дивного, пише паблік, адже під час візиту до Мелітополя міністр освіти РФ Сергій Кравцов заявив, що головне завдання – розповісти школярам усю "правду" про наші народи та якісь спільні перемоги. "Зарплати, інфраструктура та підручники - це не головне" – вважає Кравцов.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...