Гроші МВФ вже ж у "кишені": "Батьківщина" та слуги Коломойського подали в КСУ позов про скасування "антиколомойського закону"

До Конституційного суду України направили подання про відповідність Конституції "антиколомойського закону", передають Патріоти України.

"11 червня 2020 року, до Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 64 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності", його окремих положень, а також положень інших законодавчих актів в редакції цього закону", - йдеться в повідомленні КСУ.

Нардепи від "Батьківщини" першими вказані у поданні. Його подавали від імені ЮRCEлії Тимошенко, нардепи Сергій Власенко і Валерій Дубіль. Серед підписантів є нардепи Олександр Дубінський, Ігор Палиця, Ярослав Дубневич та інші.

МЗС Китаю відреагувало на питання, чи візьме КНР участь у мирному саміті щодо України в Швейцарії

понеділок, 27 травень 2024, 16:56

Китай поки не може підтвердити, що офіційна делегація їхньої країни візьме участь у Глобальному мирному саміті у Швейцарії, що відбудеться 15-16 червня. Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, повідомляє "Укрінформ". З її слів, Пекін поки н...

У когось здадуть нерви? Дрони атакували об'єкти біля палацу Путіна в Геленджику

понеділок, 27 травень 2024, 16:50

У ніч на понеділок українські безпілотники атакували об'єкти на території Геленджика в Краснодарському краї, неподалік від палацу російського правителя Володимира Путіна. . Джерело: губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, "Радио Свобода". ...