
Президент США Джо Байден ввів 35% митні тарифи на російську продукцію. Про це повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України.
"Білим домом оприлюднено відповідну прокламацію президента Сполучених Штатів. У ній говориться, що з 27 червня 2022 року, на виконання положень Розділу 3(b)(1) Закону про призупинення нормальних торгових відносин з Росією і Білоруссю, підвищуються до 35% ставки ввізного мита на певний перелік товарів з РФ, імпорт яких не був повністю заборонений", - написав Єрмак в Telegram.
Він додав, що США будуть здійснювати моніторинг імплементації зазначених митних ставок і можуть прийняти рішення щодо їх перегляду. Єрмак нагадав, що за підсумками саміту G7 була досягнута домовленість, що гроші від підвищення мита на російський експорт будуть передані Україні. Таким чином, Росію змусять платити за війну.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...