
Президент США Джо Байден ввів 35% митні тарифи на російську продукцію. Про це повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України.
"Білим домом оприлюднено відповідну прокламацію президента Сполучених Штатів. У ній говориться, що з 27 червня 2022 року, на виконання положень Розділу 3(b)(1) Закону про призупинення нормальних торгових відносин з Росією і Білоруссю, підвищуються до 35% ставки ввізного мита на певний перелік товарів з РФ, імпорт яких не був повністю заборонений", - написав Єрмак в Telegram.
Він додав, що США будуть здійснювати моніторинг імплементації зазначених митних ставок і можуть прийняти рішення щодо їх перегляду. Єрмак нагадав, що за підсумками саміту G7 була досягнута домовленість, що гроші від підвищення мита на російський експорт будуть передані Україні. Таким чином, Росію змусять платити за війну.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...