
Президент США Джо Байден ввів 35% митні тарифи на російську продукцію. Про це повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України.
"Білим домом оприлюднено відповідну прокламацію президента Сполучених Штатів. У ній говориться, що з 27 червня 2022 року, на виконання положень Розділу 3(b)(1) Закону про призупинення нормальних торгових відносин з Росією і Білоруссю, підвищуються до 35% ставки ввізного мита на певний перелік товарів з РФ, імпорт яких не був повністю заборонений", - написав Єрмак в Telegram.
Він додав, що США будуть здійснювати моніторинг імплементації зазначених митних ставок і можуть прийняти рішення щодо їх перегляду. Єрмак нагадав, що за підсумками саміту G7 була досягнута домовленість, що гроші від підвищення мита на російський експорт будуть передані Україні. Таким чином, Росію змусять платити за війну.
Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...