
Президент США Джо Байден ввів 35% митні тарифи на російську продукцію. Про це повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України.
"Білим домом оприлюднено відповідну прокламацію президента Сполучених Штатів. У ній говориться, що з 27 червня 2022 року, на виконання положень Розділу 3(b)(1) Закону про призупинення нормальних торгових відносин з Росією і Білоруссю, підвищуються до 35% ставки ввізного мита на певний перелік товарів з РФ, імпорт яких не був повністю заборонений", - написав Єрмак в Telegram.
Він додав, що США будуть здійснювати моніторинг імплементації зазначених митних ставок і можуть прийняти рішення щодо їх перегляду. Єрмак нагадав, що за підсумками саміту G7 була досягнута домовленість, що гроші від підвищення мита на російський експорт будуть передані Україні. Таким чином, Росію змусять платити за війну.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....