Грошові надбавки теж не виплатили: В Єкатеринбурзі росгвардійцям, які повернулися з України, не дали статус ветерана

Російським військовим, які вертаються з України, відмовляють навіть у статусі ветерана. Їхнє керівництво як завжди кидає своїх солдат напризволяще. Таку відмову отримали росгвардійці в Єкатеринбурзі. Статус ветерана бойових дій їм не дали. Про це 24 каналу повідомили джерела у спецслужбах, передають Патріоти України.

Військові звільняються

У виплаті грошової надбавки росіянам теж відмовили. Це подвійний оклад та 53 долари на добу. Після цього вони всі гуртом написали рапорт на звільнення. Зазначають, що службу продовжує лише управління.

Росіяни налякані й не хочуть воювати

У ЗМІ з'являється все більше новин про так звані "бунти" в російських частинах. Окупанти налякані сміливістю українських воїнів, тому не хочуть їхати воювати.

СБУ викрила жителя Харківщини, який постачав запчастини для російського флоту (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:29

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Харківської області, який постачав у Росію деталі для підводних човнів російського флоту, попри заборону Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомили у Службі безпеки України, пере...

Путін влаштував істерику через танки Leopard для України і пригрозив "покликати друзів"

четвер, 2 лютий 2023, 18:38

Глава Кремля Володимир Путін вибухнув абсурдною пропагандою через постачання танків Leopard. В Україні йому привиділися нібито "послідовники Гітлера" і, мовляв,"агресія колективного Заходу", з якими вирішила нібито "боротися" країна-окупант Росія. Тако...