"Група депутатів Законодавчих зборів Приморського краю (Далекий Схід) від КПРФ під час засідання звернулась із вимогою припинити "спецоперацію" та вивести війська з території України", - Голобуцький

"Група депутатів Законодавчих зборів Приморського краю (Далекий Схід) від КПРФ під час засідання звернулась із вимогою припинити спеціальну військову операцію та вивести війська з території України. Їх, звісно, вивели з залу і затаврували зрадниками, але тенденція добряче знервувала російських експертів", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В росії раптом згадали, що чи на вся вона - суцільні "Клини" з колись засланих українців: Примор'я, "перша ластівка", - це Зелений клин, Кубань - Малиновий клин, Поволжя - Жовтий клин, Південно-Західний Сибір - Сірий клин... Це вже обізвали "російськими Канадами" (хоча по факту українські ж виходять).
Деякі експерти РФ тепер бачать в цих Клинах осередки лояльності до України і, відповідно, локального спротиву і саботажу рішень Кремля. Насправді все, звісно, не настільки райдужно.
Нащадки вивезених українців вже давно забули і себе, і свою Батьківщину. Як максимум, дехто з них називає себе "хохлом" або "малоросом" - з певною часткою іронії і самоприниження. Про жодну лояльність до забутої України і українських родичів, звісно, не йдеться. Ба гірше: "свіжі переселенці" останніх десятиріч активно демонструють класичний фанатизм новонавернених - розсварились з ріднею в Україні і люто нас ненавидять, щиро підтримують війну і Путіна.
Однак, звісно, реалії ніколи не заважали розкрутитись імперському карально-репресивному механізму. Так що узагальнення експертами інциденту в Примор'ї до Клинів українства найпевніше призведе до закручування гайок в перелічених регіонах. І до традиційного пошуку винних і "українських шпигунів".
В принципі, це непогано для нас - бо тотальний страх і повсюдне "стукачество" на підозрюваних в наявності родичів в Україні посилить і так наявний масовий саботаж в усіх сферах".

Росія вдарила по Києву після паузи: Коваленко назвав головну мету ворога

середа, 12 червень 2024, 18:30

Цієї ночі армія Російської Федерації здійснила комбіновану атаку на Київ та область: спочатку окупанти запустили Shahed, а потім - ракети. Росіяни здійснили удар по столиці після тривалої паузи. Чому РФ вдарила по Києву після паузи, в коментарі "РБК.Ук...

Відправили в "розхід": У РФ планують закрити пів сотні колоній через масову відправку ув’язнених на війну проти України, - ЦНС

середа, 12 червень 2024, 18:22

У Російській Федерації планують закрити щонайменше 57 колоній через мобілізацію ув’язнених на фронт в Україну. Приміщення цих в’язниць пустують. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. Як зазначається, спочатку влада...