Грузинська влада про інцидент мовчить: Міноборони Грузії могло передати Росії дані про грузинських добровольців в Україні

Грузинський опозиційний телеканал "Мтаварі" оприлюднив розслідування, в якому стверджує, що міністерство оборони Грузії могло надати Росії інформацію про колишніх військових, які зараз воюють в Україні проти російських окупантів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сюжет "Мтаварі".

Особові справи грузинських військових потрапили до рук так званої "народної прокуратури ЛНР", яка публікувала їхні фото нібито з колишньої тренувальної бази українських військових під Лисичанськом.

Йдеться зокрема про грузинського офіцера Міхеїла Камхадзе, який служить у лавах Збройних сил України ще з 2017 року. Окупанти опублікували документи з повною інформацією про нього і членів його родини – включно з їхніми адресами й місцями роботи.

Камхадзе стверджує, що ніколи не був у Лисичанську, а папку з його особовою справою міг продати хтось з архівного департаменту міністерства оборони Грузії російським спецслужбам.

Ще одним громадянином Грузії, чию особову справу мають у своєму розпорядженні окупанти, є Надим Хмаладзе. Він стверджує, що її разом із даними про його сім’ю опублікували на одному з проросійських Telegram-каналів ще у березні, але він не знає, звідки ресурс взяв інформацію.

Після виходу розслідування "Мтаварі" грузинська опозиція одразу розкритикувала владу, звинувативши її у "зраді та колабораціонізмі", заявивши про російський вплив у міністерстві оборони Грузії. Однак, до цього часу ні відомство, ні представники грузинської влади ці звинувачення не прокоментували. Точно невідомо, скільки добровольців з Грузії воює в Україні проти Росії, але їхня кількість оцінюється сотнями. Зокрема, вони воюють у "Грузинському легіоні", батальйоні "Азов", Інтернаціональному легіоні.

Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:56

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кам...

"Ми знищимо всі сили, які зможемо побачити": Ексголова ЦРУ розповів, якою буде відповідь США на ядерний удар РФ по Україні

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:55

До ядерних погроз Росії потрібно ставитися серйозно, заявив колишній директор Центрального розвідувального управління США Девід Петреус. Штати та їхні союзники по НАТО дадуть відповідь на такий удар РФ по Україні, якщо він станеться, але не будуть заст...