Грузинський "ЛДНР": Зеленський з’їздив на межу з окупованою Абхазією, уважно роздивляючись "виразку" дружньої країни (фотофакти)

Українці з 2014 року як ніколи гостро усвідомлюють біль братньої Грузії

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Грузії з’їздив на межу з окупованою Абхазією, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Офісу президента

Зеленський пройшовся Інгурським мостом, який є єдиним пунктом пропуску в цьому регіоні, і поспілкувався з представниками моніторингової місії Євросоюзу у Грузії.

За словами керівника місії Марека Щігела, робота пункту пропуску була обмежена через пандемію COVID-19.

Зараз рух через міст відновили і щодня цей пункт пропуску перетинають до 2 тис. осіб.

Водночас, повідомляється, що самопроголошені "влади" Абхазії та "Південної Осетії" відмовляють місії в допуску на контрольовану ними окуповану територію Грузії.

Зеленський зазначив, що в Абхазії нарощується військова присутність РФ, порушуються права громадян.

За його словами, Україна та Грузія - дружні держави і стратегічні партнери, які обопільно підтримують територіальну цілісність та суверенітет одна одної і спільно працюватимуть задля деокупації своїх територій.

Не зможуть відвідати Мавзолей Леніна та "Лебедине озеро" у Великому театрі: Москва розширила список силовиків та чиновників Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до "найбажанішої країни світу"

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:36

У Путіна оголосили розширення списку представників країн та інститутів Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство закордонних справ РФ. . До списку потрапили керівники «особливих європейськи...

Посольство США у Києві функціонує, підтримку обіцяють: Що відомо про перебіг розмови Байдена із Зеленським

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:29

Президент США Джо Байден у розмові із президентом України Володимиром Зеленським 27 січня підтвердив готовність Сполучених Штатів разом зі своїми союзниками та партнерами рішуче відреагувати, якщо Росія продовжить вторгнення до України. Про це повідоми...