
Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Грузії з’їздив на межу з окупованою Абхазією, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Офісу президента
Зеленський пройшовся Інгурським мостом, який є єдиним пунктом пропуску в цьому регіоні, і поспілкувався з представниками моніторингової місії Євросоюзу у Грузії.
За словами керівника місії Марека Щігела, робота пункту пропуску була обмежена через пандемію COVID-19.
Зараз рух через міст відновили і щодня цей пункт пропуску перетинають до 2 тис. осіб.
Водночас, повідомляється, що самопроголошені "влади" Абхазії та "Південної Осетії" відмовляють місії в допуску на контрольовану ними окуповану територію Грузії.

Зеленський зазначив, що в Абхазії нарощується військова присутність РФ, порушуються права громадян.
За його словами, Україна та Грузія - дружні держави і стратегічні партнери, які обопільно підтримують територіальну цілісність та суверенітет одна одної і спільно працюватимуть задля деокупації своїх територій.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...