Грузинський Майдан: Після жорсткого розгону протестувальників у Тбілісі почали зводити барикади

Демонстранти намагаються прорватися до парламенту, однак спецназ їх відтісняє

У центрі Тбілісі після силового розгону протестів ситуація залишається напруженою, мітингувальники будують барикади. Про це Патріоти України повідомляють з посиланням на грузинську службу "Радіо Свобода".

У Тбілісі протестувальники почали будувати барикади

Наголошується, що учасники акції на проспекті Руставелі в Тбілісі для спорудження бар'єру складають на проїжджій частині стільці, столи, сміттєві урни.

"Частина протестуючих час від часу роблять спроби переміститися ближче до будівлі парламенту, однак спецназ не дає їм такої можливості, знову і знову застосовуючи сльозогінний газ", - зазначає служба.

За даними грузинського "Першого каналу", трьом пацієнтам, постраждалим на акції біля парламенту проводять операцію в клініці імені Інгороква. Також повідомляється, що в сутичках постраждали журналісти.

Переслідування протестуючих все ще триває, констатує зранку телеканал Руставі-2. Епіцентром подій сьогодні є Площа Героїв і проспект Костава. Відбулося чергове зіткнення між поліцейськими та мітингуючими. Кілька правоохоронців отримали поранення.
Група молодих людей кидала камінням і дубинками поліцейських. Біка силовіків з активістами відбулася незадовго до цього у філармонії, після чого демонстранти почали трясти поліцейську машину.
Що стосується Руставелі, головна алея міста очищається, ситуація в будівлі парламенту спокійна.

З архіву ПУ. Для новообраного президента виготовили іменний наконечник президентського штандарту

понеділок, 6 липень 2020, 0:10

Фахівець із державних атрибутів Олександр Сопов срібну пластину з прізвищем новообраного президента до інавгурації робить уже для четвертого гаранта Конституції. Стислі терміни підготовки до інавгурації позначилися на темпах підготовки до церемонії пер...

Брехали від самого початку: Польща закрила єдину російськомовну телепрограму відразу після першого випуску

неділя, 5 липень 2020, 23:28

Передача «Русскій голос» вийшла за рахунок Польського громадського телебачення, згідно із законодавством Польщі – Статуту про національні, етнічні та мовні меншини від 6 січня 2005 року. Телепередача російською мовою «Русскій голос», що вийшла в травні...