
Українська сторона зупиняє роботи з демонтажу фортифікаційних споруд біля зруйнованого мосту у Станиці Луганській, оскільки з боку окупаційної влади жодних аналогічних інженерних робіт не проводиться, повідомляють Патріоти України з посиланням на Українську сторону СЦКК.
"Варто наголосити, що українська сторона змушена зупинити всі роботи до початку синхронного демонтажу на ділянці розведення номер 1", - йдеться у повідомленні.
25 серпня піротехнічний підрозділ української сторони знову розпочав обстеження ділянки місцевості для проведення демонтажних робіт у Станиці Луганській. Станом на 9 годину ранку з боку окупаційної влади будь-яких інженерних робіт не проводиться.
Повідомляється також, що на зазначену ділянку прибули представники СММ ОБСЄ з метою оцінки оперативної обстановки, з’ясування поточного стану справ на підконтрольній Україні стороні та заходів, які проводяться.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...