Гризлову нагадали, що він - не "просто посередник": На засіданні ТКГ представники РФ впали в істерику

На засіданні ТКГ представники ОРДЛО звинуватили українську делегацію у спробі зірвати переговори.

На переговорах Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу 2 вересня стався скандал, в якому російська сторона звинуватила представників України. Про це повідомив у Facebook представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш. Він назвав засідання "феєричним", повідомляють Патріоти України.

"Засідання Мінської ТКГ закінчилося. Сьогодні воно було просто феєричним! Та сторона вже написала, що я зірвав переговори і намагався говорити від імені влади України. Приємно! Але писати багато немає часу, йду на ефір України 24. До речі, батьки-засновники – обидва(!) – молодці!!!" – написав Гармаш.

Один із сепаратистських Telegram-каналів повідомив, що український представник нібито намагався зірвати засідання. "Тільки що на засіданні тристоронньої контактної групи дехто Гармаш, не маючи відповідних повноважень своєю хамською поведінкою намагався зірвати засідання ТГК. Зокрема, таку спробу було зроблено, коли обговорення політичних питань прийняло невигідний для України оборот", – написав посібники терористів. Також там зазначили, що "координаторка ТКГ від ОБСЄ мовчазно потурала такій поведінці".

В ефірі телеканалу Україна 24 Гармаш пояснив, що на засіданні ТКГ Росія намагалася показати себе посередником у конфлікті, а не учасником. "Гризлов (голова російської делегації на переговорах – Ред.) дозволив собі кілька разів сказати, що Росія є посередником, я йому просто нагадав, що Україна не давала згоди Росії на посередництво в конфлікті між Україною і Росією. І представники ОРДЛО з Луганська і Гризлов почали задавати питання, хто ми взагалі такі, чому нам дають слово, тому що на засіданні ТКГ повинні говорити тільки члени делегацій і керівники", – розповів він.

Гармаш зазначив, що Гризлов намагався його перебивати і кричав. "Мало того, що істерила та сторона, істерив навіть пан Гризлов, який намагався перебити мене, він кричав, врешті-решт Москва просто вимкнулася... Було оголошено дату наступного засідання ТКГ – 16 вересня. Але далі все залежатиме від Росії. Якщо вони все-таки після свого демаршу включилися і брали участь в обговоренні – думаю, що засідання відбудеться", – припустив представник України.

За його словами, "ОБСЄ дуже гідно відреагувала... і зробила зауваження, що ніхто не буде вказувати Україні, як їй формувати делегацію".

Гармаш розповів про скандал на засіданні ТКГ.

В ОРДЛО звинуватили українців у зриві переговорів.


З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...