Губернатор через скарги звернувся до прокуратури: Російський комбат катував і бив підлеглих "мобіків" із Північної Осетії (відео)

Командири армії РФ б'ють і катують своїх солдатів. Так, у Північній Осетії стався випадок знущання з рядового військовослужбовця з боку командування. Про це повідомляють російські ЗМІ. Місцевий губернатор звернувся до прокуратури, щоби вирішити це питання. А розповідь солдата про тортури було знято на камеру, передають Патріоти України.

У мережі поширилася інформація про те, що російського солдата з Північної Осетії побили ногами й катували. За словами російських джерел, це зробив командир їхнього батальйону.

Далі з'явилося відео, на якому якийсь військовослужбовець на ім'я Азамат заявляє, що боїться служити у своєму батальйоні через неприпустиму поведінку та постійну агресію з боку командира. Комбат погрожував йому смертю і бив.

Військовий зазначає, що цей командир нібито "незрозуміло звідки взявся", ніколи не мав стосунку до армії і "ганяє їх, як худобу, туди-сюди".

Інформацію про побиття та тортури підтвердив голова Північної Осетії Сергій Меняйло. Він стверджує, що людей із записів вдалося встановити. За словами урядовця, він звернувся до військової прокуратури. У полку, де відбувалися побиття, мобілізовано 46 жителів республіки.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...