Гучні звинувачення в роботі на Медведчука: Гордон влаштував істерику Яніні Соколовій за інтерв'ю з Балашовим (відео)

Журналістка заявила, що зовсім "не підговорювала" і не не знала наперед, що саме збирається розповісти Геннадій Балашов у прямому ефірі.

Яніна Соколова. Фото: скріншот з відео.

Патріоти України пропонують вам переглянути уривок відео, де Яніна Соколова та Геннадій Балашов вирішили обсудити деякі міркування щодо діяльності відомого українського журналіста, Віктора Медведчука та одного із кандидатів у президенти України.

"Нормальні професійні стосунки": Реакція із Москви на затримання російського генерала в Сирії

субота, 25 січень 2020, 21:13

Росіяни визнали, що інцидент мав місце 14 місяців тому. "Перехоплення" американцями російської автоколони і, зокрема, такого собі російського генерала, в районі міста Манбідж у Сирії є прикладом ефективної взаємодії військових двох країн, передають Пат...

Хіти тижня. Кум Путіна разом з кремлівськими пропагандистами накинулися на закон про мову. Однак спливла пікантна деталь - партія Медведчука "продала Россию"

субота, 25 січень 2020, 21:00

З ОПЗЖ тільки троє депутатів голосували проти закону, а двоє навіть... за. "Это очень смешно. 16 января Рада проголосовала за законопроект о среднем образовании (0901), который сокращает использование русского языка в школах. В России тут же начинается...