Вибори-вибори, або "Все кругом народное, все кругом мое": Партія Зеленського піарилася концертом за бюджетні гроші, - "Опора"

На Харківщині відбувся концерт із піаром представника президентської партії "Слуга народу" за бюджетні кошти. Про це повідомляє громадянська мережа "Опора", зазначають Патріоти України.

22 серпня у місті Дергачі провели концерт до дня міста. Там була політична реклама, хоча гроші на захід виділялися з міського бюджету.

Раніше на сайті міськради з'явився анонс цієї події. Окрім представників влади в анонсі також був вказаний почесний громадянин міста Костянтин Жидков.

Спостерігачі фіксували борди з його зображенням на фоні реклами "Слуга Народу".

У "Прозорро" були опубліковані декілька угод стосовно проведення концерту. Зокрема, 49 900 грн запланували заплатити ФОП за послуги з організації звукового забезпечення свята.

Ще одну угоду на 49 900 грн уклали з ФОП на послуги з організації виступу музичного колективу "Prime Orchestra". Третю на ту саму суму – з ФОП на послуги з організації святкового феєрверку.

Виглядає, що такі суми використали, бо за законом на суми до 50 тис. грн застосовується порядок проведення спрощених закупівель.

"Опора" намагалася отримати коментар від міської ради. У перший день представниця мерії до кінця робочого дня так і не з'єднала з в.о. міського голови Катериною Бондаренко. А наступного дня додзвонитися вже було неможливо взагалі.

Під час заходу на екрані на сцені регулярно показували політичну рекламу Костянтина Жидкова на фоні бренду "Слуги народу". Відео з цим, навіть, виклали на сторінці Дергачівської РДА у Facebook.

Під час концерту Жидков проводив лотерею, де розігрували свиней, кролів, телефони і телевізор. Його вітали музиканти на сцені, а деякі бажали удачі на виборах.

Крім того, організацію феєрверку теж приписали Жидкову.

"Наш головний сюрприз. Сьогодні вас чекають ще одні чудові гості, після яких, звичайно, буде ще один подарунок від Костянтина Жидкова – це святковий феєрверк", - заявив ведучий зі сцени.

Виборчий процес на місцевих виборах 25 жовтня стартує 5 вересня. Агітувати кандидати можуть лише після реєстрації.

Зараз же подібні дії можна назвати потенційним порушенням принципу рівності виборчого процесу. По-перше, через дії, що мають ознаки агітації, по-друге, через використання бюджетних коштів або адмінресурсу для власного піару, кажуть в "Опора".

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...