Як зазначається, Дейнс та Спартц стали першими американськими політиками, які прибули до України після початку російського вторгнення. Їх запросила українська влада.
Вони на власні очі побачили руйнування, що залишилися після російської армії, залишки ворожої техніки, тіла вбитих українців у братських могилах. Зокрема, вони спостерігали за ексгумацією братської могили в Бучі, де після відступу російських військ на вулицях було виявлено сотні тіл мирних жителів, багато хто був із зав'язаними руками.
"Сподіваюся, що наш візит підштовхне до візиту в Україну більше американських офіційних осіб та лідерів", – сказав Дейнс.
Спартц додала, що вважає за важливе показати українцям, що США їх підтримують. Сенатори заявили, що підтримують двопартійні зусилля в Конгресі, спрямовані на підштовхнення адміністрації американського президента Джо Байдена до швидшої доставки зброї українській армії.
"Ми повинні надати летальну допомогу, необхідну Україні для перемоги у цій війні. Гуманітарна криза не закінчиться, доки не закінчиться війна. А війна не закінчиться, доки українці не переможуть", – сказав Дейнс.
Нардеп від партії Слуга народу Дмитро Гурін написав на своїй сторінці у соцмережі X, що в українських ветеранів не має бути пільг, а свою роботу порівняв з військовою службою, що спричинило скандал, через який йому довелось вибачатись, передають Патріо...
Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що він засмучений зменшенням інтересу Великої Британії до України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інтерв'ю Джонсона газеті The Telegraph. «Інтерес до України та апети...