Гуморист-путініст Петросян провідав поранених окупантів із сумкою за майже $4 тисячі (фото)

Російський естрадний артист Євгеній Петросян, відомий своєю пропутінською позицією, провідав окупантів, що отримали поранення у боях з ЗСУ, у військовому шпиталі. Фотозвіт артиста опубліковано на його офіційній сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

На відзнятих кадрах Петросян обійшовся потиском руки загарбникам у 7-му центральному авіаційному госпіталі, фотосесіями з чоловіками у холі медзакладу та біля вивісок місця, куди прибув. З собою Петросян взяв дорогу сумку Gucci, її вартість оцінюється у 115 422 гривні.

Зазначається, що росіянин дав концерт перед окупантами. Петросян опинився у переліку осіб, які підтримали агресію Путіна проти України. У своєму зверненні артист заявляв, що готовий сам іти воювати.

"Коли я дізнався про "спецоперацію", негайно зателефонував керівництву телебачення і сказав, що якщо будуть фронтові бригади, я готовий записатися і поїхати, і виступати, і підтримувати дух наших бійців", - заявляв Петросян.

Очікується перекидання в Україну білоруських диверсійно-розвідувальних груп — розвідка

субота, 25 червень 2022, 23:46

Наразі окремі підрозділи спеціального призначення Російської Федерації проводять спільні навчання з підрозділами сил спеціальних операцій Білорусі. . Про це в інтерв’ю виданню РБК-Україна заявив представник Головного управління розвідки Міністерс...

"Нічого дивного в цьому немає": Військовий експерт оцінив доцільність виходу ЗСУ із Сєвєродонецька

субота, 25 червень 2022, 23:42

Виведення ЗСУ їз Сєвєродонецька - це правильне рішення, яке було ухвалено виходячи з військової доцільності. Українські захисники перейшли на більш вигідні для оборони рубежі і для використання своїх переваг. Таку думку висловив військовий експерт Серг...