Гвалтують Конституцію: Мер міста на Донбасі різко висловився про рішення по переговорах у Мінську

Мер нині окупованого міста Олександрівськ Луганської області Микола Греков різко відреагував на рішення української влади включити в переговори по Донбасу в Мінську журналістів Сергія Гармаша та Дениса Казанського. Відповідну заяву він зробив в ефірі "Апостроф ТБ", передають Патріоти України.

"Мером я є з 2010 року. З 2014 року я говорю цим дурням у владі, що в процес (переговорів по Донбасу, - "Апостроф") потрібно обов'язково залучити представників місцевого управління з окупованої території, які не зрадили присягу. Мене не чують, і сьогодні мене дивує, хто, чому, за яким принципом включив даних людей у даний процес і яке вони мають відношення до даного процесу. Тому я, на жаль, не розумію, сьогодні тих людей, які впливають на переговори в Мінську, і мені здається, що вони роблять все, щоб не домовитися", - зазначив Греков.

Він додав, що залучення до переговорів журналістів може тільки погіршити ситуацію, адже вони по суті не представляють інтересів населення Донбасу і облаштували своє життя в столиці.

"Мені багато разів пропонували не втручатися в цей процес і не порушувати це питання, а я піднімаю його з 2014 року, тому що ці дурні в парламенті, ці дурні в Кабінеті міністрів, і ці дурні нинішні в Адміністрації президента є злочинцями, гвалтуючи весь час Конституцію України, не вживаючи ніяких заходів по врегулюванню ситуації на окупованій території", - підсумував Греков.

"Розгін КС" вже узгоджений з ЄС та послами G7 – Арахамія

субота, 31 жовтень 2020, 17:11

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія наголосив, що ідею Володимира Зеленського про оновлення складу Конституційного суду України вже підтримав Європарламент і цю пропозицію також узгодили з послами країн Великої сімки. Про це слуга написав у сво...

Хіти тижня. Розплакалася та пішла, забравши урну: В Ірпені волонтерку опитування Зеленського засмутили питання кандидата в депутати (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 17:00

Ярослав Куц зажадав від інтерв'юерки відповісти, хто її уповноважив проводити це опитування. В Ірпені волонтерка, яка проводила опитування президента України Володимира Зеленського, розплакалася через питання кандидата в Ірпінську міську раду від "Євро...