Гинуть десятками: Розвідка повідомила про втрати російських найманців на Донбасі

Окрім того, що їх ліквідують українські військові, окупанти часто гинуть через власну дурість.

За минулий тиждень в зоні бойових дій на Донбасі втрати російсько-окупаційних військ склали 25 осіб убитими і 16 пораненими, повідомляють Патріоти України.

Крім того, українські військові за період з 6 по 12 липня знищили 6 одиниць ворожої техніки. Серед них: дві самохідні артилерійські установки калібру 122 мм 2С1 і дві артилерійські гаубиці калібру 152 мм 2А65 "Мста Б». Також були виведені з ладу бронеавтомобіль виробництва РФ «Тигр» і один армійський колісний позашляховик.

У ГУР підкреслили, що в підрозділах окупаційних військ РФ дуже низький морально-психологічний стан. Не припиняються самогубства і дезертирство особового складу, повідомили в штабі ООС. Тільки минулого тижня у окупантів було зафіксовано 4 смертельних випадки в результаті передозування наркотиками, одна спроба самогубства і кілька залишення місця служби зі зброєю. Крім того, бойовики часто підриваються на власних мінах.

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...

Зеленський визначився, хто поїде головою делегації на конференцію до Гданська

вівторок, 23 червень 2026, 14:18

260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...