Гинуть десятками: Розвідка повідомила про втрати російських найманців на Донбасі

Окрім того, що їх ліквідують українські військові, окупанти часто гинуть через власну дурість.

За минулий тиждень в зоні бойових дій на Донбасі втрати російсько-окупаційних військ склали 25 осіб убитими і 16 пораненими, повідомляють Патріоти України.

Крім того, українські військові за період з 6 по 12 липня знищили 6 одиниць ворожої техніки. Серед них: дві самохідні артилерійські установки калібру 122 мм 2С1 і дві артилерійські гаубиці калібру 152 мм 2А65 "Мста Б». Також були виведені з ладу бронеавтомобіль виробництва РФ «Тигр» і один армійський колісний позашляховик.

У ГУР підкреслили, що в підрозділах окупаційних військ РФ дуже низький морально-психологічний стан. Не припиняються самогубства і дезертирство особового складу, повідомили в штабі ООС. Тільки минулого тижня у окупантів було зафіксовано 4 смертельних випадки в результаті передозування наркотиками, одна спроба самогубства і кілька залишення місця служби зі зброєю. Крім того, бойовики часто підриваються на власних мінах.

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...

ШІ оцінив реальний зріст Путіна, врахувавши всі хитрощі іміджмейкерів закомлексованого диктатора

понеділок, 22 червень 2026, 13:38

Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...