Гинуть десятками: Розвідка повідомила про втрати російських найманців на Донбасі

Окрім того, що їх ліквідують українські військові, окупанти часто гинуть через власну дурість.

За минулий тиждень в зоні бойових дій на Донбасі втрати російсько-окупаційних військ склали 25 осіб убитими і 16 пораненими, повідомляють Патріоти України.

Крім того, українські військові за період з 6 по 12 липня знищили 6 одиниць ворожої техніки. Серед них: дві самохідні артилерійські установки калібру 122 мм 2С1 і дві артилерійські гаубиці калібру 152 мм 2А65 "Мста Б». Також були виведені з ладу бронеавтомобіль виробництва РФ «Тигр» і один армійський колісний позашляховик.

У ГУР підкреслили, що в підрозділах окупаційних військ РФ дуже низький морально-психологічний стан. Не припиняються самогубства і дезертирство особового складу, повідомили в штабі ООС. Тільки минулого тижня у окупантів було зафіксовано 4 смертельних випадки в результаті передозування наркотиками, одна спроба самогубства і кілька залишення місця служби зі зброєю. Крім того, бойовики часто підриваються на власних мінах.

Логістична анаконда стискає кільця: ​ЗСУ уразили три мости, через які окупанти перекидали війська та боєприпаси, - Генштаб

четвер, 25 червень 2026, 15:14

Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...

Франція затримала черговий танкер "тіньового флоту" Росії. На цей раз у Середземному морі (вiдео)

четвер, 25 червень 2026, 15:00

Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...