Фюрер Четвертого рейху все більше "здає": Путін виказав проблеми з математикою та здоров'ям на зустрічі з президентом Гвінеї-Бісау (відео)

Чутки про проблеми зі здоров'ям господаря Кремля ходять давно, а тепер до них додалися ще й проблеми з пам'яттю.

Кремлівський диктатор Володимир Путін на зустрічі з главою Гвінеї-Бісау Умару Сісоку Ембало хотів похизуватися ерудицією щодо тривалості дипломатичні відносини Московії і Гвінеї-Бісау. Натомість прорахувався з цифрами і сказав, мовляв, у 2023 році відзначатиметься 55-річний ювілей співпраці обох держав.

Однак Гвінея-Бісау проголосила свою незалежність від Португалії 1973 року. Себто, у 2023 році можна буде відзначати хіба 50-річчя цього моменту.

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...

Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...