"І двох років не знадобилось Зеленському при владі, щоб у медіа повернулись комуністи", - політтехнолог Голобуцький

"Симоненка сьогодні запросили на медведчуківський 112-й поговорити про жахи примусу сфери обслуговування вживати з клієнтами державну мову", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмрежі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Она [проблема із застосуванням української мови] есть только у полусумасшедших, которые говорят, что они национальные герои и патриоты. У них в головах там!.. При нас, при коммунистах у нас больше издавалось газет и журналов на укрАинском языке! И тиражи больше были на укрАинском языке! И литература была! ...Поэтому когда мы говорим о развитии культуры украинской, то она тогда будет действительно передовой и удовлетворять запросы каждого нашего гражданина, когда она будет предоставлять право вне зависимости от национальности и языка сегодня получать человеку высококачественные по представляемым услугам вот именно ...эээ, удовлетворять его запросы".

--
Прекрасно. І двох років не знадобилось Зеленському при владі, щоб в медіа повернулись комуністи розповідати, як неймовірно добре було українцям в СССР і які вони мудрі управлінці".

З архіву ПУ. Українці в люті: На відремонтованому Зеленським мосту в Станиці Луганській вивисіли прапори "ЛНР"

понеділок, 25 січень 2021, 18:30

Це відповідь на питання про взаєморозуміння, реінтеграцію і інші подібні речі. Біля Станиці Луганської на відремонтованому мосту з боку членів НЗФ висять прапори так званої «Луганської народної республіки». Про це 29 листопада 2019 року на своїй сторін...

З архіву ПУ. В Афганістані керована ракета влучила у гвинтокрил з українцями на борту (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 17:30

Український екіпаж здійснював поставки продовольства в один з віддалених районів країни. 25 січня 2020 року о 8:00 у провінції Гільменд (Афганістан) у гелікоптер керований двома українськими пілотами влучила керована ракета, повідомляють Патріоти Украї...