
Новітня розробка українського КБ "Південне" - система управління "Грім-2" - покладе початок проекту IT-артилерії для ЗСУ. Вперше прототип показали на київській виставці "Зброя та безпека-2019". Подробиці про новинку українського ОПК розповів директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець. Він уточнив, що демонстрація "Грому-2", на жаль, пройшла непоміченою, передають Патріоти України.
"Це система, яка пропонується в рамках проекту IT-артилерії. Це створення програмного забезпечення, здатного перетворити окремі системи ураження в ударно-розвідувальні комплекси. Цей напрямок у нас вже розвивається, але я сподіваюся, що буде розвиватися значно активніше", - пояснив експерт.
При цьому, наголосив Згурець, найважливішим питанням є те, чи готове нове керівництво України і Міністерства оборони якомога швидше впроваджувати подібні напрацювання.
"Зараз відбуваються процеси, пов'язані з формуванням нового оборонного огляду. У листопаді ми повинні його отримати. Новий оборонний огляд назве нові загрози і виклики. Виходячи з нових загроз, ми повинні змінити держпрограму розвитку озброєння, а також сформувати новий вигляд збройних сил. Однак ці нові реалії будуть сформульовані пізніше, ніж буде зверстаний новий бюджет", – пояснив експерт.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....