І як тепер бути цивільній авіації? У Росії вручили повістки десяткам авіадиспетчерів

У Росії запрацював маховик мобілізації. Під призов потрапили навіть співробітники авіаційної сфери, причому в окремих регіонах процес встиг завдати шкоди. Через це до голови Уряду Російської Федерації Михайла Мішустіна направили звернення з проханням накласти заборону на призов чоловіків, пов'язаних з управлінням повітряними засобами. Скан документа потрапив до авторів Telegram-каналу "Авіаторщина", передають Патріоти України.

Автор звернення — президент Федеральної профспілки авіадиспетчерів Сергій Ковальов. За його словами, в окремих регіонах мобілізація авіадиспетчерів носить "критичний характер" для роботи авіації. Протягом першого дня призову повістки отримали десятки згаданих фахівців в Іркутську, Магадані і Петропавловську-Камчатському. Ковальов попросив про відстрочку для авіадиспетчерів. Чи нададуть її, поки невідомо.

За даними видання "Коммерсантъ", в одній з авіаційних кампаній 40% штатних пілотів можуть бути мобілізовані для війни проти України.


Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...