Він прокоментував питання про плани Литви щодо України в частині надання військової допомоги, яка вже надавалася, в тому числі летальною зброєю.
"Не бачу необхідності якось міняти нашу політику на цьому напрямку", - сказав Ландсбергіс.
Він також повідомив, що Литва підтримує ідею створення Кримської платформи, і відзначив наявність ефективних заходів тиску на державу-окупанта.
"Я вважаю, що ніщо не вічне. Самі російські політики можуть думати, що це (окупація Криму. - Ред.) - повністю вирішена справа, але є інструменти, цілком законні, наприклад економічні. Деякі з них вже використовують, деякі ще використовуватимуть , - вони чинять тиск на державу-окупанта. І за певних умов ці політики можуть змінити свою думку", - зазначив глава МЗС Литви.
На думку Ландсберґіса, Кримська платформа "дуже корисна", не тільки для пошуку конкретних рішень, але і для того, щоб нагадувати про проблему.
"Світ мінливий - з'являються нові проблеми, людям властиво відволікатися, тому це корисна ініціатива, щоб нагадувати західним партнерам про те, що Крим окупований, тому Литва буде брати участь в цій платформі", - підсумував дипломат.
Командувач Центрального командування США у 2008−2010 роках, Директор ЦРУ у 2011−2012 роках Девід Петреус оцінив «запас міцності» України та імовірність того, що США продовжать її підтримувати, передають Патріоти України. «Важливе запитання — чи продовж...
Радник російського диктатора РФ Володимира Путіна Юрій Ушаков розповів про деякі деталі його розмови з президентом США Дональдом Трампом, що відбулась 19 травня. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, передають Патріоти України. Він зазнач...