Він прокоментував питання про плани Литви щодо України в частині надання військової допомоги, яка вже надавалася, в тому числі летальною зброєю.
"Не бачу необхідності якось міняти нашу політику на цьому напрямку", - сказав Ландсбергіс.
Він також повідомив, що Литва підтримує ідею створення Кримської платформи, і відзначив наявність ефективних заходів тиску на державу-окупанта.
"Я вважаю, що ніщо не вічне. Самі російські політики можуть думати, що це (окупація Криму. - Ред.) - повністю вирішена справа, але є інструменти, цілком законні, наприклад економічні. Деякі з них вже використовують, деякі ще використовуватимуть , - вони чинять тиск на державу-окупанта. І за певних умов ці політики можуть змінити свою думку", - зазначив глава МЗС Литви.
На думку Ландсберґіса, Кримська платформа "дуже корисна", не тільки для пошуку конкретних рішень, але і для того, щоб нагадувати про проблему.
"Світ мінливий - з'являються нові проблеми, людям властиво відволікатися, тому це корисна ініціатива, щоб нагадувати західним партнерам про те, що Крим окупований, тому Литва буде брати участь в цій платформі", - підсумував дипломат.
Президент Франції Емманюель Макрон закликав європейські компанії призупинити інвестиції в США у відповідь на торгову війну президента Дональда Трампа, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Макрон, виступаючи перед представниками галузей...
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмітрій Мєдвєдєв підтримав запровадження президентом США Дональда Трампа масштабних митних тарифів проти торгівельних партнерів Сполучених Штатів, передають Патріоти України. "Трамп жорстко нагнув світову торгівельну си...