І хто серед світових лідерів в офшорному скандалі тягне на Піночета? У Чилі оголошують імпічмент президенту після публікації Pandora Papers

Опозиція в Чилі почала процедуру імпічменту президенту Себастьяну Піньєрі після публікації статті Pandora Papers, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.

Причиною скандалу стало те, що в 2010 році сім’я чилійського лідера продала свою частку в проекті рудника “Домінга” його близькому другу і діловому партнеру Карлосу Альберто Делано. Розслідування Pandora Papers виявило докази того, що частина платежу містила пункт, що вимагає від уряду не посилювати заходи з охорони навколишнього середовища в районі, пропонованому для шахти на півночі Чилі.

Сам Піньєра відкинув звинувачення і заявив, що порушень не було. Він стверджує, що прокуратура і суди кількох інстанцій вже розслідували обставини продажу рудника, маючи в своєму розпорядженні всі дані про умови угоди, і не знайшли складу злочину.

Один з ініціаторів імпічменту, депутат нижньої палати Хайме Наранхо заявив, що Піньєра “відкрито порушив Конституцію… серйозно підірвав честь нації”.

Державна прокуратура Чилі почала розслідування за фактом можливих звинувачень у корупції та податкових порушеннях, пов’язаних з продажем.

Розслідувачі проекту “Слідство.Інфо» опублікували фільм під назвою “Офшор 95” про президента України Володимира Зеленського, в якому розповідається про офшори глави держави.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.