"І навіть продовжують": Гіркін визнав, що "Азов" виконав своє завдання на 100%

Терорист і колишній полковник ФСБ Ігор Гіркін, який воював у складі найманців РФ на Донбасі, визнав перемогу українських військових "Азова". Про це він розповів в одному зі своїх останніх відео, передають Патріоти України.

Гіркін зазначив, що йдеться як про політичну перемогу, так і про військову. "З військової точки зору "Азов" виконав своє завдання на 100%. І з політичної теж. І продовжує виконувати, що найголовніше", - сказав Гіркін.

На думку бойовика зі стажем, ситуацію для росіян ще можуть ускладнити 155-мм гаубиці, в тому числі самохідні.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...