Проблема не в пандемії: Розвідка Чехії попередила про загрозу третьої світової війни

Нову світову війну може спровокувати суперництво між США, Росією і Китаєм.

Світ стоїть перед загрозою третьої світової війни. Про це йдеться в звіті військової розвідки Чехії за 2019 рік, опублікованому на її сайті 10 листопада, передають Патріоти України.

На думку аналітиків, зараз глобальний конфлікт “знаходиться на першій стадії”. “Формується світогляд тих, хто зможе і бажає брати активну участь у ньому, і поступово визначаються технологічні інструменти, за допомогою яких ним можна було б управляти”, — стверджують у розвідці.

На думку авторів доповіді, нову світову війну, крім іншого, може спровокувати суперництво між США, Росією і Китаєм. У документі також йдеться про падіння значущості міжнародного права через нестачу мирного діалогу як способу вирішення проблем і протиріч. На думку аналітиків, зростанню напруженості сприяє і маніпулювання суспільною свідомістю.

Є шанси на "Залізний купол"? Ізраїль перегляне власну політику щодо надання Україні військової допомоги

четвер, 2 лютий 2023, 17:28

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий переглянути своє ставлення до надання військової допомоги Україні, яку раніше не надавав. Тепер уряд країни вестиме активні переговори зі США, щоб, нарешті, ухвалити рішення про передачу укр...

Ігнорувати тривоги не варто: Росія готує нову хвилю пусків іранських дронів, - ОК "Південь"

четвер, 2 лютий 2023, 16:59

Росія готує нову хвилю пусків іранських дронів-камікадзе. Сили оборони зафіксували активність транспортної авіації, яка, імовірно, доставляла окупантам нову партію БПЛА, передають Патріоти України. Як розповіла в ефірі національного телемарафону предст...