І ще один потік "Газпрому": Болгарія починає будівництво газопроводу в обхід України

Державний газовий оператор Болгарії підписав будівельний контракт на 1,1 млрд євро з групою під керівництвом Саудівської Аравії на будівництво відгалуження газопроводу Turk Stream – "Балканського потоку", повідомляють Патріоти України з посиланням на Associated press.

Контракт між державним оператором "Булгартрансгаз" і консорціумом, очолюваним "Аркад Інжиніринг" з Саудівської Аравії, полягає у прокладанні трубопроводу протяжністю 474 км від південного кордону Болгарії з Туреччиною до її західного кордону з Сербією.

"90% труб для "Балканського потоку" вже доставлено в Болгарію з Росії, і вже завтра ми почнемо розвозити їх по трасі, фінансування забезпечене, 308 км газопроводу буде побудовано до кінця січня 2020 року", - заявив Борисов

За "Балканського потоку", який є відгалуженням Turk Stream, російський газ постачатиметься до Сербії, Угорщини та Австрії.

Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...