І це лише зафільмоване з відкритих джерел: ЗСУ затрофеїли російську бойову техніку майже на $2 млрд, - Oryx (фото)

Збройні сили України з першого дня повномасштабного вторгнення захопили російську техніку майже на $2 млрд. Про це у своєму мікроблозі Twitter повідомив військовий аналітик Володимир Даценко, посилаючись на статистику, підготовлену проєктом Oryx, передають Патріоти України.

За його словами, ЗСУ не лише успішно знищували озброєння ЗС РФ, а й захоплювали його як військові трофеї. Згідно зі статистикою аналітичного проєкту Oryx, з першого дня повномасштабного вторгнення українські військовослужбовці затрофеїли щонайменше 2 тисячі одиниць бойової техніки.

"Загальна вартість військових трофеїв становить майже $2 мільярди без урахування легкого озброєння і боєприпасів. Прямі щорічні витрати Росії на війну в Україні можуть перевищити 110 мільярдів доларів. Це більше, ніж США витратили на війну в Афганістані й Іраку. Але це лише прямі витрати на бойові дії", — продовжив Даценко у своєму мікроблозі.

Аналітик спрогнозував, що на тлі міжнародних санкцій збільшаться витрати на підтримку економіки Росії і, відповідно, зменшаться доходи від експорту енергоресурсів. Обмеження Заходу, як вважає Даценко, призведуть до того, що у Володимира Путіна залишиться менше ресурсів для продовження повномасштабної війни, і йому "доведеться зазирнути в кишені простих росіян".

У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...

"Пішли не лише хлопці": У Гвардію наступу записалося кілька сотень дівчат

середа, 8 лютий 2023, 21:15

До Гвардії наступу подано вже 10 500 заявок лише через сайт, серед добровольців є й дівчата. Середній вік кандидатів становить 33 роки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він наголо...