І це не картопля: Лукашенко придумав новий метод боротьби з коронавірусом (відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що коронавірус (COVID-19) можна побороти за допомогою фізичних навантажень. Як заявив він під час поїздки до Вітебська, саме таким способом вилікувався губернатор Вітебської області Микола Шерстнев, передають Патріоти України.

"Він каже: брав косу, йшов косити, щоранку займався цими фізичним навантаженнями. І дуже швидко відновився. Це те, про що я сказав на самому початку, коли я пожартував: трактор всіх вилікує", – сказав Лукашенко.

За його словами, ні в якому разі не можна було зупиняти посівну кампанію, "бо голодували б зараз, нічого було б прибирати, тим більше рік хороший". "А по-друге, треба було на повітрі працювати. Ні в якому разі не можна було закривати людей в цих однокімнатних, двокімнатних квартирах", – підкреслив президент.

Просить мерів міст підтримати протести: Тихановська записала нове звернення (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 13:58

Світлана Тихановська закликала мерів міст на вихідних, 15-16 серпня, піти на діалог з суспільстом і узгодити мирні акції в ці дні. Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська в п'ятницю, 14 серпня, записала нове відеозвернення, в якому закликал...

Дивно, що не Яроша: У координатора протестів у Білорусі знайшли "візитку Бандери" (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 13:45

У Білорусі 12 серпня затримали чоловіка, якого звинувачують в координації протестів в країні. У нього нібито знайшли обкладинку для посвідчення Служби безпеки України, в якій був календарик із зображенням Степана Бандери. Відповідний сюжет вийшов на те...