І це не картопля: Лукашенко придумав новий метод боротьби з коронавірусом (відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що коронавірус (COVID-19) можна побороти за допомогою фізичних навантажень. Як заявив він під час поїздки до Вітебська, саме таким способом вилікувався губернатор Вітебської області Микола Шерстнев, передають Патріоти України.

"Він каже: брав косу, йшов косити, щоранку займався цими фізичним навантаженнями. І дуже швидко відновився. Це те, про що я сказав на самому початку, коли я пожартував: трактор всіх вилікує", – сказав Лукашенко.

За його словами, ні в якому разі не можна було зупиняти посівну кампанію, "бо голодували б зараз, нічого було б прибирати, тим більше рік хороший". "А по-друге, треба було на повітрі працювати. Ні в якому разі не можна було закривати людей в цих однокімнатних, двокімнатних квартирах", – підкреслив президент.

З архіву ПУ. "Страшна зброя": Терорист Захарченко пригрозив Україні "Чебурашками"

п’ятниця, 18 червень 2021, 4:00

Бойовик запевняє, що це вкрай небезпечна зброя. Ватажок терористів так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що бойовики "залишають за собою право" відкривати вогонь у разі загрози з боку бійців ООС під час проведення ними навчань в Азовському морі, ...

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...