"І це професор права!": Кандидат у мери Кишинева оскандалився у Таїланді через "патріотичні"... труси (фото)

Кандидат у примари (мери) Кишинева Теодор Кирнац потрапив у скандал після того, як його дружина виставила фото та відео з їхнього спільного відпочинку у Таїланді. Про це пише видання Jurnal, передають Патріоти України.

Молдавани у соцмережах бурхливо відреагували на появу можливого мера Кишинева Теодора Кирнаца, що красується на пляжі Таїланду в плавках із гербом Республіки Молдова на п'ятій точці. Ролик виклала його дружину, проте після шквалу критики його було заблоковано.

Ось деякі з реакцій інтернет-користувачів: «Я побачив ковбасу (прізвище Cârnaț – перекладається як «ковбаса») у трусах із державним символом… Цей світ котиться у пекло. Я вам чесно говорю. Заради кількох кліків у мережах людина, яка хоче стати мером, похвалилася цим у публічному просторі. Я думаю, що ми більше не заслуговуємо на те, щоб населяти цю планету», «Я сподіваюся, що його дискваліфікують і заборонять балотуватися на посаду до кінця його життя за приниження національних символів», «Професор конституційного права, а ми все ще хочемо справедливості в країні», «Зупиніть планету, я хочу злізти...», «Ця людина викладає уроки права поколінням студентів, як можна таке робити, це знущання над символом країни, як? В якій країні таке вже бачили?», – писали ображені молдавани.

Як пише видання, адвокат Кирнац, колишній член Вищої ради магістратури, мабуть забув, що стаття 347 Кримінального кодексу РМ передбачає за осквернення державних символів (прапора, герба, гімну), демонстрованих публічно, покарання штрафом до 850 умовних одиниць або неоплачуваних.

Слідом за Угорщиною: У Словаччині виступили проти переговорів про членство України в ЄС

понеділок, 11 грудень 2023, 17:22

У Словаччині вважають, що Україна ще не готова до початку переговорів про вступ до Європейського союзу. Про це сказав голова комісії із зовнішніх відносин парламенту Словаччини Маріан Кері в коментарі російському порталу "Известия", передають Патріоти...

Єдина перспектива - смерть: У СБУ прокоментували причетність до вбивства Іллі Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 16:47

В українській службі безпеки розповіли, чи причетні працівники спецслужби до вбивства колишнього нардепа та колаборанта Іллі Киви. Про це вони написали у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Вони наголосили на тому, що СБУ проводить без...