І це ще без F-16: У ЗСУ зараз більше літаків, ніж було до повномасштабного вторгнення, - Повітряні сили

Партнери передавали Україні літаки Су-27 і МіГ-29, які мали на озброєнні. Це займало менше часу на підготовку українських пілотів і не вимагало додаткової інфраструктури й обладнання, розповів Ілля Євлаш.

За 2 роки з моменту повномасштабного вторгення РФ в Україну Повітряним силам ЗСУ вдалося примножити авіаційний парк. Про це Фокусу розповів речник Повітряних сил Ілля Євлаш.

За його словами, партнери України, які мають на озброєнні Су-27, МіГ-29, на початку повномасштабного вторгнення передавали ЗСУ літаки. Це займало менше часу на підготовку українських пілотів і не вимагало додаткової інфраструктури й обладнання.

"Також із початку російсько-української війни у 2014 році шляхом виділених державою матеріально-технічних засобів і коштів ми поступово відновлювали нашу авіацію. Внаслідок сукупності цих факторів нам вдалося примножити авіаційний парк, але ми прагнемо повного переозброєння, оскільки прямуємо до НАТО, а основний літак там — F-16", — сказав речник Повітряних сил.

Євлаш додав, що Україні потрібно 150 винищувачів F-16, які б допомогли вирішити завдання в повітряному просторі.

Українець намагався завербувати поляка, щоб той шпигував за військовою допомогою для ЗСУ

середа, 29 травень 2024, 21:03

У Польщі судитимуть 26-річного українця, який, за даними слідства, вербував поляка для роботи на іноземну розвідку. Зокрема, він пропонував стежити за переміщенням військової допомоги для України. Про це повідомили у польській прокуратурі у середу, 29 ...

Німецький політик жорстко "пройшлася" по Шольцу, назвавши його "аутистом"

середа, 29 травень 2024, 20:44

Канцлер Німеччини Олаф Шольц має "майже аутичні риси", за словами німецької ліберальної кандидатки на виборах до ЄС Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн, передають Патріоти України. "Через три роки я зрозуміла, що у нього майже аутистичні риси, як з погляду йог...