І це тільки офіційно: Більше 200 дагестанців ліквідовано на війні в Україні

За даними з офіційних некрологів, кількість дагестанців з російських окупаційних підрозділів, яких ліквідували в Україні, перевищила 200 осіб. Про це повідомили в міжнародній волонтерській спільноті InformNapalm, передають Патріоти України.

"У березні InformNapalm публікував статтю "Вантаж 200 їде до Дагестану: Москва відправляє на забій в Україну потенційних сепаратистів". З того часу ведеться таблиця зі статистикою 200-х із Дагестану. За даними з офіційних некрологів кількість дагестанців, які загинули за приказом Кремля в Україні за 3,5 місяця перевалила вже за 200 чоловік", - розповіли в спільноті.

За інформацією спільноти, Дагестан вважається найбільш сепаратистською та бунтівною республікою у складі РФ. "Саме тому Москва так активно утилізує дагестанців на цій війні проти України", - зауважили в спільноті.


"Що за приколи? Не брешіть!": Росіянка не повірила, що її чоловіка-окупанта ліквідували в Україні (аудіо)

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:29

"Алло, добрий день! Нехаєнко Євген Васильович ким вам доводиться?" – сказав у слухавку один із воїнів. "Що за приколи?" – відповіла жінка, не поспішаючи дізнатися, що трапилося із чоловіком. "Хто це?" – продовжила вона. "Збройні сили України. Це чолові...

Від публічного зґвалтування рятують тільки офіцерські погони: Як кадирівці "підвищують бойовий дух" в армії РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:15

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається не тільки панічний настрій через контрнаступ ЗСУ, але й неабияке пригнічення через вкрай жорсткі дії загороджувальних загонів. Складаються вони здебільшого з кадировців, ...