І це тільки початок: Економіка Росії відчутно прискорила темпи падіння

Після заяв про дефолт Росії за зовнішнім боргом з'явилися дані щодо динаміки ВВП держави-агресорки. Яку тенденцію показує цей показник протягом останніх місяців – читайте у матеріалі, який Патріоти України пропонують вашій увазі.

Актуальні дані оприлюднило Міністерство економічного розвитку, за даними російських ЗМІ. Звіт відомства стосується поточної економічної ситуації в Росії.

Скорочення російської економіки набирає оберти

Зокрема, йдеться про те, що у травні 2022 року економіка держави-агресорки скоротилася на 4,3% у річному розрахунку. У квітні поточного року цей показник впав на 2,8%, тоді як у березні був зафіксований ріст на рівні 1,3%. ВВП Росії показував позитивну динаміку у лютому (+4,1%) та січні (+5,7%).

Загалом Міністерство економічного розвитку Росії оцінило зростання ВВП протягом січня – травня на рівні 0,5% у річному розрахунку. У відомстві також назвали основні фактори впливу на економіку. Йдеться про:

  • падіння внутрішнього попиту;
  • транспортно-логістичні обмеження.

Погіршення динаміки помітили й в обсягах вантажообігу транспорту – мінус 1,8% в останній місяць травня після падіння на 1,5% у квітні. Цікаво, що у відомстві переглянули дані за квітень. Раніше у так йшлося про цифру на рівні 5,9%.

За аналогічний період у секторах будівництва та сільського господарства темпи зростання сповільнилися, але зуміли зберегти позитивну динаміку. Тоді як у квітні 2022 року реальні заробітки росіян зменшилися відразу на 7,2% у річному розрахунку. Лише у попередньому місяці заявляли про зростання цього показника на 3,6% у річному розрахунку.

Навіть танків потрібно більше: Військовий експерт розповів, якої ще зброї бракує Україні для перемоги

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:14

Збройні Сили України потребують багато зброї від Заходу. Є кілька важливих напрямків, які потрібно максимально пропрацювати. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словами, є певні види озброєння, які надзви...

Путіна треба було зупинити ще 2014 року: Президент Словенії виступив з потужною заявою про підтримку України

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:09

Захід помилився, бо занадто слабо відреагував на російську окупацію Криму. Тодішні санкції проти РФ не були достатньо серйозними, сказав президент Словенії Борут Пахор в інтерв'ю Anadolu. "Це дало Путіну враження, що у відповідь на дії у такому ж напря...