Нардепам власні розмови та соцмережі здалися цікавішими, ніж безпосередні робочі обов'язки.
![](/images/2020/12/05183435__large.jpg)
Під час виступу у Верховній Раді прем'єр-міністра Дениса Шмигаля повторилася історія з виступом з трибуни лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. У той час, коли прем'єр говорив про роботу уряду, двоє народних обранців стояли біля трибуни до нього спиною. Один з них про щось розмовляв зі своїм колегою. «Слуга народу» Макс Бужанський говорив по телефону. Деякі зі «слуг» вивчали свої девайси. Фото в Facebook опублікував Олександр Гончаров, повідомляють
Патріоти України.
Коментатори обурені невихованістю нардепів.
![](/images/2020/12/05183315__large.jpeg)
Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...